Gelişim İçin Tim

İyi sonuçlar yeterli yetkinlik ve donanımdaki insan gücü ile sağlanabiliyor. Kurumların sürdürülebilirliği devamlı doğru gelişim yatırımı yapmaktan geçiyor. Doğru ve olumlu sonuç alıcı gelişim yatırımlarınız için Tim yanınızda.

Yeni Nesil Çözüm Ortağınız Tim

Ödün vermediğimiz ve vermeyeceğimiz “paydaşlarımıza değer katma” misyonumuzla dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, daha yüksek katma değer sağlamak amacıyla eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizde dijitalleşmeyi ön planda tutuyoruz.

Tim Yaparsa İyi Yapar

Bize gurur veren bu ifade uzun yıllardır yakın ve yoğun hizmet verdiğimiz paydaşlarımıza ait. Biz de içini doldurmak ve hak ettiğimiz düzeyi sürdürülebilir kılmak adına yoğun çaba gösteriyoruz.

Neden Tim ?

Neden Tim’i tercih ettiniz sorusunu paydaşlarımıza sorduk; İşinizi aşkla yapıyorsunuz, Katma değeriniz yüksek, İlkeli duruşunuzdan ödün vermeden en iyiyi samimiyetle yapmak için üstün çaba gösteriyorsunuz, Bizim için Tim’den hizmet almak kalite garantisidir, İlklerin eğitim ve danışmanlık şirketisiniz, Türkiye’de ilk e-eğitimi,  ilk bilgisayar destekli simülasyon programlarını yaratan şirketsiniz, BES ve SPK Lisanslama eğitimlerini ilk başlatan şirketsiniz, Danışmanlarıyla münhasır çalışan ve onlara sürekli gelişim yatırımları yapan şirketsiniz, Dijitalleşme vizyonunuz ve yatırımlarınız fark yaratıyor.

Hizmetler

danismanlik digital-platform finans yetkinlik-ve-beceri

Videolar

21. Eğitimciler Zirvesi 2018

Gelişim İçin Tim

19 Mayıs

Danışmanlık Alanlarımız

Yirmi yıldır “Yetkinlik ve Beceri Geliştirme”, “Liderlik”, “Finans”, “Satış ve Pazarlama” eğitimleri ile “İK Yapılanması”, “Yönetim ve Organizasyon”, “Ölçme-Değerleme-Gelişim”, “Finansal Yönetim” alanlarında danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Haberler

Association of Talent Development

Web Sitemizi Yeni Altyapımız İle Yeniledik

Blog Sayfamız Açıldı Bir Çok Makale Sizleri Bekliyor

Blog

BLOKZİNCİR HAYATIMIZDA

ÇATIŞARAK DOĞRU KARAR ALMA

HATİCE’YE DEĞİL, NETİCEYE BAK